Ønsker å takke alle funksjonærer og deltakere for strålende innsats i årets tre neadalskaruseller. Og håper dere alle har hatt trivelige kvelder sammen på vårt fine friidretsanlegg.Vi har til sammen hatt ca 50 deltaker på disse stevnene, og det må vi si oss godt fornøyd med.

Resultater fra siste stevne følger under.

RESULTATER FRA NEADALSKARUSELL    26.AUGUST – 2013
Jenter og gutter 8 – 10 år
Start nr Navn Klasse Liten ball Lengde 60m 600m
1 Mikal Setsaas G08 13.24 2.03 12.6  
2 Åsmund Solli G08 12.32 2.16 12.4  
47 Kristoffer Grutsæter G08 14.04 2.18 12.1  
             
3 Elian Johannes Hammerhaug G09 23.40 2.88 10.2  
4 Jørgen Hatlen Hårstad G09 25.91 2.79 10.6  
5 Martin Wang G09 22.90 2.40 11.3  
             
6 Simen  Kosberg G10 16.78 2.84 10.9  
7 Nils Ole Fuglem G10 35.66 3.39 10.1 2.12,0
9 Marius Borseth G10 27.07 2.58 10.3 2.11,0
10 Elias Mebust G10 27.58 2.66 10.6  
11 Ådne Solli G10 22.94 2.78 11.0  
12 Tomas Østbyhaug G10 33.99 3.05 10.2  
             
48 Erika Østby Nilsen J08 4.05 2.55 10.8 2.33,0
             
25 Karine Berg J09 14.70 2.26 11.8  
26 Kristine Berg J09 10.77 2.42 10.9  
27 Marion Hilmo Aasen J09 11.18 2.55 12.6  
             
28 Ingrid Beate  Østbyhaug J10 22.94 3.34 9.7 2.24,0
29 Mathilde  Setsaas J10 16.86 2.83 11.3  
45 Maja Haave Sundal J10   3.09 10.4 2.28,0
49 Åshild Landsverk Evjen J10   2.73 12.0  
100 meter gutter og jenter    11 år og over
Plass Start nr Navn Klasse Tid
1 13 Nikolai Valli G11 16.8
2 14 Nicolai Setsaas G11 17.5
           
1 16 John Håvard Lien G12 14.8
2 19 Lars Aas G12 15.7
3 18 Even Mebust G12 16.5
           
1   Martin Borseth MS 12.3
           
1 31 Kaja Grutsæter J11 15.0
2 30 Anniken Borseth J11 16.4
3 32 Ingrid Kulseth J11 18.8
           
           
1 39 Trude Slind J15 14.6
           
1 44 Sigrid Setsaas Hoven J16 13.9
Høyde gutter 11 år og over og jenter 11- 12 år
Plass Start nr Navn Klasse Meter
1 13 Nikolai Valli G11 1.00
1 14 Nicolai Setsaas G11 1.00
           
1 19 Las Aas G12 1.30
2 16 John Håvard Lien G12 1.15
           
1   Jo Solli Røsset G13 1.40
2 22 Simen Wang G13 1.35
           
1 31 Kaja Grutsæter J11 1.20
2 30 Anniken Borseth J11 1.00
3 32 Ingrid Kulseth J11 0.85
Lengde jenter 13 år  og over
Plass Start nr Navn   Klasse  
1 44 Sigrid Setsaas Hoven J16 4.38
Kule jenter og gutter    11 – 12 år 
Plass Start nr Navn Klasse Meter
1 13 Nikolai Valli G11 21.62
2 14 Nicolai Setsaas G11 17.27
           
1 19 Lars Aas G12 26.18
           
1 30 Anniken Borseth J11 17.99
2 32 Ingrid Kulseth J11 14.58
3 31 Kaja Grutsæter J11 14.55
Kule jenter og gutter    13 år og over
Plass Start nr Navn Klasse Meter
1 21 Magnus G. Aftret G13 7.81
2 22 Simen Wang G13 6.77
3 20 Ole Emil Slind G13 5.96
           
1 39 Trude Slind J15 7.93
           
1 44 Sigrid Setsaas Hoven J16 9.40
600 Meter jenter gutter 11 – 12  år
Plass Start nr Navn Klasse Tid
1 13 Nikolai Valli G11 2.10,0
2 14 Nicolai Setsaas G11 2.43,0
           
1 19 Lars Aas G12 2.05,0
           
1 30 Anniken Borseth J11 2.07,0
1500m jenter og gutter    13 år og over
Plass Start nr Navn Klasse Tid
1 40 Solveig Dyrdal J15 5.15,0
           
1 51 Julie Moslet J17 5.31,0
           
1 52 Tor Arne Slind G15 4.54,0
         
1 50 Anders Vetlesen MS 4.47,0
2 53 Espen Trondseth MS 4.48,0
3 54 Ole Garberg MS 4.57,0