Stevne 1 – 2016
Stevne dato: 30.05.2016

 

Jenter og gutter 8 – 10 år
Manuell tidaking
Start nr Navn Klasse L. ball Lengde 60m (vind)
26 Tina Kulset J 8 6,00 m 1,76 m 14,22 (+0,5)
31 Sara Sesseng – Nybrott IL J 8 7,12 m 2,30 m 12,62 (+0,5)
23 Maiken Reinås J 9 18,91 m 2,68 m 11,72 (0,0)
16 Oda Marlene Valli J 9 25,04 m 3,33 m 10,50 ( 0,0)
15 Ine Therese Kvello J 9 14,04 m 2,91 m 11,10 ( 0,0)
12 Ingeborg Svendgård J 9 11,96 m 2,54 m 11,37 (0,0)
9 Hedda Guldseth Sørensen J 9 16,03 m 3,32 m 10,81 ( 0,0)
11 Anna Solli Røset J 10 22,54 m 2,66 m 12,10 (-0,3)
19 Synne Aspaas J 10 15,05 m
14 Christina Hilmo Aasen J 10 15,65 m 2,40 m 11,91 (-0,3)
32 Lilly Tangstad Rønningen J 10 17,50 m 2,60 m 11,25 (-0,3)
22 Mathias Trondsethås G 8 16,45 m 1,85 m 11,70 (0,0)
33 Jo Emil Østbyhaug G 8 16,24 m 2,45 m 12,53 (0,0)
20 Erik Rolseth G 9 21,12 m 2,55 m 11,40 (0,0)
8 Nathaniel Andre F. Chavez G 9 27,53 m 2,55 m 12,22 (0,0)
10 Jakob Guldseth Sørensen G 10 23,14 m 3,14 m 10,13 (-1,3)
25 Raphael Bogen Spierings G 10 36,43 m 3,33 m 10,31 (-1,3)

 

400 og 600  meter jenter  og gutter
Manuell tidtaking
Plass Start nr Navn Klasse Tid
400 meter
1 25 Raphael Bogen Spierings G 10 1,20,62
1 5 Dina Berg Solli J 11 1,31,94
1 21 Ane Fremo J 12 1,19,62
2 3 Andrine Mogård J 12 1,25,85
1 7 Kaja Grutsæter J 14 1,05,22
1 24 Peder Aftret Andersen G 11 1,20,53
1 28 Iver Stene G 13 1,22,97
600 meter
1 34 Ingrid Beate Østbyhaug J 13 1,52,17

 

60 meter gutter og jenter  11 år og over
Manuell tidtaking
Plass Start nr Navn Klasse Tid
1 13 Madeleine M’bah J11 9,53 (-0,1)
2 1 Amalie Kveldstad J 11 9,66 (-0,1)
3 5 Dina Berg Solli J 11 10,44 (-0,1)
1 21 Ane Fremo J 12 9,96 (-0,1)
2 3 Andrine Mogård J 12 10,50 (-0,1)
1 34 Ingrid Beate Østbyhaug J 13 8,71 (-0,1)
2 4 Hana Romaguera J 13 8,85 (-0,1)
1 7 Kaja Grutsæter J 14 8,31 (-1,1)
2 18 Helle Aspaas J 14 9,09 (-1,1)
1 17 Amalie Skolbekken J 16 8,75 (-1,1)
1 24 Peder Aftret Andersen G 11 10,31 (-0,3)
1 29 Håkon S. Stene G 12 9,75 ( -0,3)
1 2 Simen Kosberg G 13 9,68 (-0,3)
2 28 Iver Stene G 13 10,25 (-0,3)

 

Kule gutter  11-12 år, 13 år og over
Plass Start nr Navn Klasse Meter
1 24 Peder Aftret Andersen G 11 5,13
1 29 Håkon S. Stene G 12 6,11
1 2 Simen Kosberg G 13 8,58
2 28 Iver Stene G 13 5,25

 

Lengde gutter 11 – 12 år og jenter 11 år og over
Plass Start nr Navn Klasse Meter
1 24 Peder Aftret Andersen G 11 3,33
1 29 Håkon S. Stene G 12 3,28
1 2 Simen Kosberg G 13 3,55
1 13 Madeleine M’bah J 11 3,65
2 5 Dina Berg Solli J 11 2,92
3 1 Amalie Kveldstad J 11 2,88
1 3 Andrine Mogård J 12 3,55
2 21 Ane Fremo J 12 3,55
1 34 Ingris Beate Østbyhaug J 13 4,22
2 4 Hana Romaguera J 13 4,07
1 7 Kaja Grutsæter J 14 4,43
1 17 Amalie Skolbekken J 16 4,20

 

Kule jenter 11-12 år, 13 år og over
Plass Start nr Navn Klasse Meter
1 13 Madeleine M’bah J 11 6,65
2 1 Amalie Kveldstad J 11 5,23
1 21 Ane Fremo J 12 7,46
1 34 Ingrid Beate Østbyhaug J 13 8,13
2 4 Hana Romaguera J 13 7,87
1 18 Helle Aspaas J 14 7,41
1 30 Mali I.V.Marstad  Stjørdal FIK J 18/19 10,81