Stevne 2 – 2016
Stevne dato: 13.06.2016

 

Jenter og gutter 8 – 10 år
Start nr Navn Klasse Liten ball Lengde 60m (vind)
31 Sara Sesseng – IL  Nybrott J 8 6,85 m 2,19 m 12,47  ( 0,0)
     
16 Oda Marlene Valli J 9 29,12 m 3,48 m 10,96  (0,0)
15 Ine Therese Kvello J 9 15,10 m 3,06 m 11,62  (0,0)
12 Ingeborg Svendgård J 9 12,14 m 2,46 m 12,07  (0,0)
9 Hedda Guldseth Sørensen J 9 17,52 m 3,37 m 11,07  (0,0)
     
11 Anna Solli Røset J 10 20,50 m 2,77 m 12,32  (0,0)
35 Emma Kleven Kyllotrø J 10 14,61 m 2,37 m 12,15  (0,0)
14 Christina Hilmo Aasen J 10 15,48 m 2,39 m 11,97  (0,0)
 37 Vebjørn Prigge – IL Nybrott G 8 12,04 m 2,45 m 11,59  (0,0)
22 Mathias Trondsethås G 8 18,40 m 1,84 m 11,51  (0,0)
33 Jo Emil Østbyhaug G 8 13,37 m 2,19 m 12,75  (0,0)
     
20 Erik Rolseth G 9 19,26 m 2,92 m 11,70  ( 0,0)
8 Nathaniel Andre F. Chavez G 9 25,69 m 2,49 m 13,05  (0,0)
 40 Erlend Mebust G 9 23,46 m 2,89 m 10,69  (0,0)
10 Jakob Guldseth Sørensen G 10 24,14 m 3,41 m 10,29  (0,0)
25 Raphael Bogen Spierings G 10 30,20 m 3,32 m 10,24  (0,0)
41 Iver Solli Røset G 10 26,19 m 2,66 m
         

 

200 meter jenter  og gutter 11 år og over
Plass Start nr Navn Klasse Tid (vind)
1 5 Dina Berg Solli   J 11 39,00  (0,0)
           
1 7 Kaja Grutsæter   J 14 27,80  (0,0)
 2 18 Helle Aspaas   J 14 32,46  (0,0)
1 17 Amalie Skolbekken J 16 30,25  (0,0)
1 38 Ole Daniel Prigge    IL Nybrott G 11 34,73  (0,0)
1        29 Håkon Skjei Stene G 12 36,51  (0,0)
1 28 Iver Stene   G 13 36,97  (0,0)
           

 

60 meter gutter og jenter  11 år og over
Plass Start nr Navn Klasse Tid
1 13 Madeleine M’bah   J11 10,01  (0,0)
2 5 Dina Berg Solli   J 11 11,16  (0,0)
         
1 3 Andrine Mogård   J 12 10,56  (0,0)
         
1 38 Ole Daniel Prigge IL Nybrott G 11 10,12  (0,0)
2 6 Kristoffer Grutsæter G 11 10,43  (0,0)
         
1 29 Håkon Skjei Stene G 12 10,33  (0,0)

 

Kule jenter/ gutter 11-12 år,
Plass Start nr Navn Klasse Meter
1 5 Dina Berg Solli J 11 4,63 m
       

 

Diskos jenter / gutter 13 år og over
Plass Start nr Navn Klasse Meter
 1 18 Helle Aspaas   J 14 16,33 m
1 17 Amalie Skolbekken J 16 17,31 m
           
1 28 Iver Stene G 13 12,45 m
1 39 Rune Godtland        IK Tjalve M senior 38,68 m
     Res. Godtland: ( 37,58 m -38,68 m- 38,19m )      

 

 

800 m jenter / gutter
Plass Start nr Navn Klasse Tid
1 38 Ole Daniel Prigge  il Nybrott G 11 2.57.66
1 25 Raphael Bogen Spierings G 10 3.04.33