Stevne 3 – 2017
Stevne dato: 28.08.2017

 

Jenter og gutter 7-10 år
Start nr Navn Klasse kule Lengde 60m (vind)
48 Sofie Cassandra Haave J8 2,65 12,22
45 Sara Sesseng         IL Nybrott J9 2,59 12,16
3 Anniken Uglem J9 3,35 2,57 12,10
4 Sandrine L. Gärtner J9 4,40 2,07 14,65
38 Silje Therese Welve J9 5,06 3,09 10,92
(-2,5)
8 Margrethe Hårstad J10 4,78 2,67 11,68
7 Hedda Guldseth Sørensen J10 5,78 3,71 10,67
5 Ingeborg Svendgård J10 5,04 3,25 11,29
(-1,4)
46 Jørgen Hårstad G7 3,70 2,31 12,83
22 Heine Guldseth Sørensen G7 3,96 2,32 12,20
21 Håkon Uglem G7 3,12 2,37 12,20
(-0,5)
34 Ingebrigt Stuevoll G8 4,39 1,68 14,90
25 Sverre Stavrum G8 3,58 1,97 12,80
47 Sander Mosleth G8 5,00 2,23 12,66
37 Niklas Pettersen Uthus G8 3,11 2,19 12,90
33 Peder Uthus G8 3,86 2,42 12,56
23 Oskar Engebret Kjærnsmo G8 3,49 2,21 12,01
(-0,6)
40 Jo Emil Østbyhaug G9 4,83 2,62 11,99
44 Emil Furan G9 6,33 2,97 11,55
 41 Jesper Hoem Vinogradoff G10 6,66  3,12  11,12
27 Nathaniel Chavez G10 5,80 2,87
(-2,8)

 

600 meter jenter og gutter 11 år og eldre
Plass Start nr Navn Klasse Tid
1 28 Raphael Bogen Spierings G11 2,22,88

 

1500 m 13 år og eldre  KM-øvelse
Plass Start nr Navn Klasse Tid
1 39 Ingrid Beate Østbyhaug J14 5.44.87

 

100 meter jenter  og gutter 11 år og over
Plass Start nr Navn Klasse Tid (vind)
1 9 Synne Aspaas J11 16,13
2 49 Hanna Kristine Haave J11 18,13
3 10 Ida Kristine Kjærnsmo J11 18,58
( -2,0)
1 50 Erika Østby Nilsen J12 15,35
2 15 Amalie Kveldstad J12 15,82
(-1,2)
1 17 Ane Fremo J13 15,59
2        16 Andrine Mogård J13 16,33
3       18 Hilde Lilletrøen Trondset J13 16,40
(-2,9)
1 19 Hana Therese Romaguera J14 13,91
2 39 Ingrid Beate Østbyhaug J14 14,87
(-2,9)
1 20 Helle Aspaas J15 15,37
(-2,9)
1 28 Raphael Bogen Spierings G11 16,25
(-0,6)
1 32 Iver Stene G14 16,28
(-0,6)

 

Spyd jenter / gutter -veteran  KM-øvelse 13år+
Plass Start nr Navn Klasse Meter
1 27 Nathaniel Chavez G10 21,19
1 31 Simen Kosberg G14 23,70
1 18 Hilde Lilletrøen Trondset J13 14,31
1 39 Ingrid Beate Østbyhaug J14 15,82
1 20 Helle Aspaas J15 14,84
1 51 Trude Slind    Stjørdal FIK J19 25,55
1 52 Jan Egil Pedersen

Trondheim Friidrett

M veteran (70-74 år) 31,08

 

Lengde jenter/ gutter 11-15 år
Plass Start nr Navn Klasse Meter
1 12 Emma Kleven Kyllotrø J11 2,82
2 11 Anna Solli Røset J11 2,76
3 49 Hanna Kristine Haave J11 2,72
4 10 Ida Kristine Kjærnsmo J11 2,33
1 50 Erika Østby Nilsen J12 3,54
2 15 Amalie Kveldstad J12 2,94
1 17 Ane Fremo J13 3,89
2 16 Andrine Mogård J13 3,77
3 18 Hilde Lilletrøen Trondset J13 3,57
1 39 Ingrid Beate Østbyhaug J14 4,07
2 19 Hana Therese Romaguera J14 3,81
1 20 Helle Aspaas J15 3,82
1 28 Raphael Bogen Spierings G11 3,47
1 31 Simen Kosberg G14 3,51
2 32 Iver Stene G14 3,10