Stevne 2 – 2017
Stevne dato: 12.06.2017

 

Klasse 8-10 år Jenter og gutter

Navn Klasse 60m Lengde Liten ball
Jenny Dragsten J7 15,16 1,34m 7,34m
Ronja Solheim Aunvik J8 13,58 1,65 m 8,08m
Maja Dragsten J8 12,12 2,20 m 11,57 m
(vind -0,3)
Sara Sesseng          IL Nybrott J9 11,78 2,40m 9,04m
Hannah Solheim Aunvik J9 14,32 1,65m 10,70m
Anniken Uglem J9 12,02 2,45m 13,17m
Sandrine Lovise Gärtner J9 14,32 1,97m 12,70m
(vind -0)
Oda Marlene Valli J10 10,79 3,44m 31,12m
Hedda Guldseth Sørensen J10 10,53 3,44m 21,81m
Margrethe Hårstad J10 11,95 2,33m 19,12m
(vind -0,0)
Håkon Uglem G7 12,08 2,48m 11,58m
Heine Guldseth Sørensen G7 12,35 2,57m 17,59m
Jørgen Hårstad G7 13,34 2,47m 16,00m
(vind 0,0)
Sverre Stavrum G8 12,91 2,06m 13,79m
Joakim Berg Solli G8 12,33 2,43m 22,10m
Ingebrigt Stuevoll G8 13,99 2,10m 15,28m
Niklas Pettersen Uthus G8 12,65 2,12m 19,10m
(vind +0,3)
Jo Emil Østbyhaug G9 12,24 2,60m 19,64m
Emil Furan G9 12,88 3,10m 26,78m
Nathaniel Andre F-Chavez G10 12,06 2,72m 24,36m
Jesper Hoem Vinogradoff G10 10,77 3,32m 28,62m
(vind +0,5)

 

 

60m Jenter og gutter 11 år

Plass Startnr.   Navn Klasse Tid
1 9     Synne Aspaas J11 10,13 sek
2 11   Anna Solli Røset J11 12,15 sek
vind 0,0
1 28  Raphael Bogen Spierings G 11 9,98 sek
2 29  Jakob Guldseth Sørensen G 11 10,01 sek
vind +0,0

 

 

Kule Jenter og gutter 11 år

Plass Startnr.   Navn Klasse Meter
J 11  2 kg
1 12  Emma Kleven Kyllotrø J 11 5,83 m
3 11  Anna Solli Røset J 11 5,00 m
G 11 2 kg
1 30  Iver Solli Røset G 11 6,95 m
2 29  Jakob Guldseth Sørensen G 11 6,21 m
3 28  Raphael Bogen Spierings G 11 5,85m

 

 

200 Jenter og gutter 11 – 15 år

Plass Startnr.   Navn Klasse Tid
1 9   Synne Aspaas J 11 34,75
1 13   Dina Berg Solli J 12 35,19
1 28  Raphael Bogen Spierings G 11 33,59
(vind 0,0)
1 18  Hilde Lilletrøen Trondset J 13 36,2
1 19  Hana Romaguera J 14 29,29
2 39  Ingrid Beate Østbyhaug J 14 30,11
1 20  Helle Aspaas J 15 31,47
(vind 0,0)

 

 

Høyde Jenter og gutter 11 – 15 år

Plass Startnr.   Navn klasse Resultat
1 11  Anna Solli Røset J 11 0,90m
1 12  Emma Kleven Kyllotrø J 11 0,90m
1 18  Hilde Lilletrøen Trondset J 13 1,10m
1 19  Hana Romaguera J 14 1,15m
2 39 Ingrid Beate Østbyhaug J 14 1,10m
1 20  Helle Aspaas J 15 1,30m
1 28  Raphael Bogen Spierings G 11 1,15m
2 29 Jakob Guldseth Sørensen G 11 1,10m
3 30  Iver Solli Røset G 11 1,00m
1 31  Simen Kosberg G 14 1,30m

 

 

800 m 

Plass Startnr.   Navn Klasse Tid
1 13  Dina Berg Solli J 12 3min 14 sek
1 39  Ingrid Beate Østbyhaug J 14 2min 39 sek

 

 

Diskos

Plass Startnr.   Navn Klasse Meter
1 39 Ingrid Beate Østbyhaug J 14 15,46 m
1 20  Helle Aspaas J 15 25,77 m