Stevne 1 – 2017
Stevne dato: 29.05.2017

 

 

Jenter og gutter 8 – år

Navn Klasse 60m Lengde Liten ball
Ronja Solheim Aunvik J8 13,07sek 1,94m 10,95m
Maja Dragsten J8 12,75sek 1,99m 9,13m
Hannah Solheim Aunvik J9 14,11sek 1,55m 11,43m
Anniken Uglem J9 11,77sek 2,68m 13,21m
Sandrine Lovise Gärtner J9 14,25sek 1,59m 9,80m
Silje Therese Welve J9 11,14sek 2,83m 20,20m
vind +0,3
Ingeborg Svendgård J10 10,77sek 2,88m 15,11m
Solveig Tørum J10 10,90sek 2,15m 12,14m
Hedda Guldseth Sørensen J10 10,44sek 3,45m 22,18m
Margrethe Hårstad J10 11,72sek 22,06m
vind +0,2
Håkon Uglem G7 11,81sek 2,39m 13,50m
Heine Guldseth Sørensen G7 2,67m 17,24m
Oskar Engebret U.Kjærnsmo G8 12,25sek 2,02m 15,27m
Henrik Eidem G8 12,69sek 1,98m 21,04m
Sverre Stavrum G8 12,59sek 2,29m 13,38m
Joakim Berg Solli G8 11,82sek 2,41m 26,20m
Peder Uthus G8 12,23sek 2,19m 13,98m
Ingebrigt Stuevoll G8 13,42sek 1,89m 16,08m
Niklas Pettersen Uthus G8 12,58sek 2,61m 16,62m
vind +0,3
Jo Emil Østbyhaug G9 11,92sek 2,59m 18,73m
Nathaniel Andre F-Chavez G10 11,59sek 2,63m 30,84m
vind +0,3

 

 

60m jenter 11 – 15 år

Plass Startnr.   Navn Klasse Tid
1 9     Synne Aspaas J11 9,65 sek
2 10   Ida Kristine U.Kjærnsmo J11 10,45 sek
vind 0,0
1 15  Amalie Kveldstad J12 9,54 sek
2 14   Madeleine Garberg J12 9,60 sek
vind 0,0
1 17  Ane Fremo J13 9,43 sek
2 18  Hilde Lilletrøen Trondset J13 9,54 sek
3 16  Andrine Mogård J13 9,88 sek
vind 0,0
1 19  Hana Therese Romaguera J 14 8,79 sek
2 39  Ingrid Beate Østbyhaug J 14 8,92 sek
vind +0,1
1 20  Helle Aspaas J 15 9,36 sek
vind +0,1
60 meter Gutter 11 år
1 28  Raphael Bogen Spierings G 11 9,73 sek
2 29  Jakob Guldseth Sørensen G 11 9,76 sek
vind +0,6

 

 

Lengde jenter 11 – 15 år

Plass Startnr.  Navn Klasse Meter
1 11  Anna Solli Røset J11 2,71 m
2 12  Emma Kleven Kyllotrø J11 2,63 m
3 10  Ida Kristine U.Kjærnsmo J11 2,61 m
1 14  Madeleine Garberg J12 3,55 m
2 15  Amalie Kveldstad J12 3,50 m
3 13  Dina Berg Solli J12 3,06 m
1 17  Ane Fremo J13 3,64 m
2 16  Andrine Mogård J13 3,43 m
1 19  Hana Therese Romaguera J14 4,11 m
2 39  Ingrid Beate Østbyhaug J 14 3,89 m
1 20  Helle Aspaas J15 3,99 m

 

 

Lengde gutter 11 – 14 år

Plass Startnr.  Navn Klasse Meter
1 29  Jakob Guldseth Sørensen G 11 3,74 m
2 28  Raphael Bogen Spierings G 11 3,53 m
3 30  Iver Solli Røset G 11 2,72 m
1 31  Simen Kosberg G 14 3,59 m
2 32  Iver Stene G 14 3,54 m

 

 

Kule jenter 11 – 15 år

Plass Startnr.   Navn Klasse Meter
J 11  2 kg
1 12  Emma Kleven Kyllotrø J 11 5,22 m
2 10  Ida Kristine U.Kjærnsmo J 11 4,99 m
3 11  Anna Solli Røset J 11 4,66 m
J12  2 kg
1 13  Dina Berg Solli J 12 5,85 m
J 13 2 kg
1 17  Ane Fremo J 13 8,22 m
J 14 3 kg
1 39  Ingrid Beate Østbyhaug J 14 6,75 m
2 19  Hana Therese Romaguera J 14 5,86 m
J 15 3 kg
1 20  Helle Aspaas J 15 7,68 m

 

 

Kule gutter 11 – 14 år

Plass Startnr.   Navn Klasse Meter
1 30  Iver Solli Røset G 11 6,78 m
2 29  Jakob Guldseth Sørensen G 11 6,75 m
3 28  Raphael Bogen Spierings G 11 6,21 m
G 14  4 kg
1 31  Simen Kosberg G 14 7,45 m
2 32  Iver Stene G 14 5,28 m

 

 

400m jenter 11 – 15 år

Plass Startnr.   Navn Klasse Tid
1 9  Synne Aspaas J 11 1.21.69
1 13  Dina Berg Solli J 12 1.21.36
1 18  Hilde Lilletrøen Trondset J 13 1.20.12
1 19  Hana Therese Romaguera J 14 1.16.54
1 20  Helle Aspaas J 15 1.20.80

 

 

600m jenter 11 – 15 år

Plass Startnr.   Navn Klasse Tid
1 17  Ane Fremo J 13 2.10.19 min
1 39  Ingrid Beate Østbyhaug J 14 1.53.29 min
1 28  Raphael Bogen Spierings G 11 2.05.92 min