Under her følger resulater fra Neadalskarusellen Mandag 16. Juni.

Tredje og siste stevne er mandag 01. September.
Les mer om Neadalskarusellen her!

Jenter og gutter 8 – 10 år
Start nr Navn Klasse Liten ball Lengde 60m
3 Jakob Guldseth Sørensen G 8 17.80 2.85 11.51
37 Erik Rolseth G 8 10.84 1.77 12.73
43 Åsmund Solli G 8 13.11 2.37 12.14
51 Jo Emil Østbyhaug G 8 4.68 2.11 13.86
5 Kristoffer Grutsæter G9 10.93 11.54
35 Jacob Tangstad Rønningen G 9 14.59 1.95 12.31
41 Jens Ragnar Stokke G 9 2.71
22 Martin Wang G 10 28.03 2.88 11.00
39 Jørgen Lysø G 10 26.46 2.70 10.35
46 Elian Johannes Hammerhaug G 10 3.23 10.24
1 Hedda Guldseth Sørensen J 8 9.62 2.55 12.39
34 Lilly Tangstad Rønningen J 8 12.42 2.41 12.48
29 Oda Marlene Valli J 8 17.30 2.24 12.11
47 Ine Therese Kvello J 8 6.05 2.30 13.44
21 Marit Kvello J 10 17.63 2.91 11.97
30 Karine Berg J 10 16.83 2.39 11.91
31 Kristine Berg J 10 13.53 2.80 11.50
38 Ida Rolseth J 10 27.73 2.85 11.97
200 meter gutter og jenter   11 år og over
Plass Start nr Navn Klasse Tid
1 36 Tomas Nissestad Unsgård G 11 32.63
2 45 Nils Ole Fuglem G 11 33.90
3 49 Thomas Østbyhaug G 11 34.10
4 42 Marius Borseth G 11 34.35
5 48 Andre Graune G 11 35.23
6 19 Lars Erik Uglemsmo G 11 38.20
7 27 Ådne Solli G 11 39.70
1 10 John Håvard Lien G 13 29.90
1 16 Ingrid Beate Østbyhaug J 11 33.39
2 11 Hana Therese Romaguera J 11 35.18
3 6 Åshild L. Evjen J 11 37.09
1 7 Kaja Grutsæter J 12 30.33
1 14 Amalie Skolbekken J 14 30.50
Lengde gutter 11 år/ 14 år og jenter 11 – 12 år
Plass Start nr Navn Klasse Meter
1 45 Nils Ole Fuglem G 11 3.42
2 48 Andre Graune G 11 3.41
3 27 Ådne Solli G 11 3.19
4 36 Tomas N. Unsgård G 11 3.19
5 49 Thomas Østbyhaug G 11 3.15
6 42 Marius Borseth G 11 2,90
7 13 Simen Kosberg G 11 2,89
8 19 Lars Eri Uglemsmo G 11 2,65
9 12 Iver Stene G 11 2,53
1 15 Magnus G.Aftret G 14 4,35
1 16 Ingrid Beate Østbyhaug J 11 3,60
2 6 Åshild L.Evjen J 11 3,25
3 11 Hana Therese Romaguera J 11 3,01
1 7 Kaja Grutsæter J 12 3,92
Høyde jenter 13 år og over
Plass Start nr Navn   Klasse  
1 17 Mali Ingeborg V. Marstad J 17 1.35
Kule jenter og gutter   11 – 12 år
Plass Start nr Navn Klasse Meter
1 16 Ingrid Beate Østbyhaug J 11 5.53
1 49 Thomas Østbyhaug G 11 7.46
2 45 Nils Ole Fuglem G 11 7.29
3 48 Andre Graune G 11 7.23
4 36 Tomas Nissestad Unsgård G 11 6.81
5 19 Lars Erik Uglemsmo G 11 6.13
6 42 Marius Borseth G 11 5.78
7 27 Ådne Solli G 11 5.57
8 13 Simen Kosberg G 11 5.30
9 12 Iver Stene G 11 4.53
Diskos jenter og gutter   13 år og over
Plass Start nr Navn Klasse Meter
1 50 Peder Østbyhaug G 13 15.80
1 9 Trude Slind J 16 19.43
1 17 Mali Ingeborg V. Marstad J 17 24.92
600 Meter jenter gutter 11 år og over
Plass Start nr Navn Klasse Tid
1 16 Ingrid Beate Østbyhaug J 11 2,09,21
1 8 Anniken Borseth J 12 2,05,21
1 14 Amalie Skolbekken J 14 2,01,02
1 40 Ole Daniel Prigge G 9 2,19,6
2 41 Jens Ragnar Stokke G 9 2,25,3
1 36 Tomas Nissestad Unsgård G 11 2,10,0
2 42 Marius Borseth G 11 2,10,4
3 45 Nils Ole Fuglem G 11 2,11,8
4 49 Thomas Østbyhaug G 11 2,14,8
5 48 Andre Graune G 11 2,17,8
6 27 Ådne Solli G 11 2,29,0
7 12 Iver Stene G 11 2,32,7
8 19 Lars Erik Uglemsmo G 11 2,33,3

 

 

 

Påmelding

via e-post til:  wenche.guldseth@selbu.kommune.no
via sms:  988 02 506
Påmeldingsfrist: 2 dager før stevnet (vi godtar påmelding på stedet, men oppfordrer til forhåndspåmelding, da det forenkler mye for oss som arrangerer)

Påmeldingskontigent er totalt kr 50,- pr stevne
Alle som har deltatt på minst 2 av de 3 stevnene får premie. (premieutdeling umiddelbart etter siste stevne)

Øvelser til stevne 2 – Mandag 16. Juni   –   Kl. 18.00   
Klasser Øvelser
Jenter & gutter 8 – 10 År 60m Lengde Liten ball
Jenter & gutter 11 – 12 År 200 m Lengde Kule 600 m
Jenter 13 år og over 200 m Høyde Diskos 800 m
Gutter 13 år og over 200 m Lengde Diskos 800 m


Tidsskjema 16 Juni 2014