Under her følger resulater fra Neadalskarusellen Mandag 02. Juni.

Neste stevne er mandag 16. Juni.
Les mer om Neadalskarusellen her!

 

 

Resultater:

Jenter og gutter 8 – 10 år
Start nr Navn Klasse Liten ball Lengde 60m 600m
3 Jakob Guldseth Sørensen G 8 15.57 3.04 10.6
5 Kristoffer Grutsæter G9 15.17 2.72 11.8
22 Martin Wang G 10 27.73 3.02 10.5
1 Hedda Guldseth Sørensen J 8 8.47 2.47 12.2
2 Christina Hilmo Aasen J 8 9.75 2.27 12.3
29 Oda Marlene Valli J 8 14.43 2.60 11.6
23 Cassandra Sandbech Okereke J 9 16.23 2.08
4 Marion Hilmo Aasen J 10 11.86 2.64 11.8
21 Marit Kvello J 10 22.44 2.74 11.7
30 Karine Berg J 10 18.27 2.67 11.1
31 Kristine Berg J 10 13.52 2.84 10.8
60 meter gutter og jenter   11 år og over
Plass Start nr Navn Klasse Tid
1 25 Helmer Gullbrekken G 11 10.1
2 13 Simen Kosberg G 11 10.7
3 27 Ådne Solli G 11 11.2
1 26 Jo Børge Hoem G 12 8.8
2 18 Erlend Lysø G 12 9.1
3 28 Nikolai Valli G 12 10.2
1 10 John Håvard Lien G 13 8.9
2 20 Lars Aas G 13 9.2
1 16 Ingrid Beate Østbyhaug J 11 9.2
2 11 Hana Therese Romaguera J 11 9.7
3 6 Åshild L. Evjen J 11 10.6
1 8 Anniken Borseth J 12 9.6
1 14 Amalie Skolbekken J 14 8.8
1 9 Trude Slind J 16 9.0
1 32 Sigrid Setsaas Hoven J 17 7.8
2 17 Mali Ingeborg V. Marstad J 17 8.7
Lengde gutter 11 – 12 år og jenter 11 år og over
Plass Start nr Navn Klasse Meter
1 25 Helmer Gullbrekken G 11 3.28
2 13 Simen Kosberg G 11 2.98
3 27 Ådne Solli G 11 2.97
1 18 Erlend Lysø G 12 4.27
2 28 Nikolai Valli G 12 3.51
1 16 Ingrid Beate Østbyhaug J 11 3.76
2 6 Åshild L.Evjen J 11 3.19
3 11 Hana Therese Romaguera J 11 2.94
1 7 Kaja Grutsæter J 12 4.26
2 8 Anniken Borseth J 12 3.75
Høyde gutter 13 år og over
Plass Start nr Navn   Klasse  
1 20 Lars Aas G 13 1.30
2 10 John Håvard Lien G 13 1.20
Kule jenter og gutter   11 – 12 år
Plass Start nr Navn Klasse Meter
1 16 Ingrid Beate Østbyhaug J 11 6.25
1 7 Kaja Grutsæter J 12 8.36
1 25 Helmer Gullbrekken G 11 6.22
2 27 Ådne Solli G 11 5.37
1 18 Erlend Lysø G 12 6.94
2 28 Nikolai Valli G 12 5.76
Spyd jenter og gutter   13 år og over
Plass Start nr Navn Klasse Meter
1 9 Trude Slind J 16 28.14
1 17 Mali Ingeborg V. Marstad J 17 41.90
1 10 John Håvard Lien G 13 24.41
2 20 Lars Aas G 13 24.27
600 Meter jenter gutter 11 år og over
Plass Start nr Navn Klasse Tid
1 16 Ingrid Beate Østbyhaug J 11 2.06.7
1 8 Anniken Borseth J 12 2.06.00
2 11 Kaja Grutsæter J 12 2.11.7
1 14 Amalie Skolbekken J 14 1.54.1
1 24 Solveig Dyrdal J 16 1.51.7
1 27 Ådne Solli G 11 2.18.3
1 18 Erlend Lysø G 12 2.00.7
2 28 Nikolai Valli G 12 2.05.0