Uncategorized

Her ligger resultatlister fra Statkraftstevne 03.06.19!

Komplett resultatliste 03.06.19

Resultatlister for Selbu Sparebankstevne 20.05.19

Komplett resultatliste 20.05.19

Friidrettstevner i Selbu 2019!

Her finner du informasjon:

friidrettsstevner i selbu 2019

NB! Tilleggsøvelse Statkraftstevne 3/6: Tresteg for klasse 15 år og eldre.

Utendørstrening vår/ sommer 2019

Da er vi i gang med utendørstreningene på Sentralbanen igjen!

Treningstilbudet er som følger:

Aldersgruppa 8-10 år ( 2.-4. klasse) 

Mandager kl 17.30-18.30:

Dette er treninger med fokus på allsidighet og en lekpreget tilnærming til friidrettsøvelsene.
Vi har vært så heldige å få med oss Espen Rygg som trener for denne gruppa ( i tillegg blir Wenche […]

Vintertrening 2018/2019

Vintertreninga foregår på mandager i B.L. Arena kl 18.00- 19.30.

Treningene er for aldersgruppa født i 2008 og eldre. Det varieres mellom lett/ middels og tung uke, der fokus skifter mellom hurtighet/ spenst/ styrke/ løpsutholdenhet og øvelsesspesifikk trening.

Ansvarlig for treningene er: Bjørn Hoven og Wenche Guldseth

 

Årets siste Neadalskarusell! Øvelser og tidsskjema.

Tidsskjema finner du ved å trykke på den lille teksten; “Tidsskjema 27.08.18” på toppen av invitasjonen!

 

Tidskjema 27.08.18

Info om Neadalskarusellen 28.05.18. (Øvelser og tidsskjema)

Resultat Neadalskarusellen 2017 – Stevne 3

Stevne 3 – 2017
Stevne dato: 28.08.2017

 

Jenter og gutter 7-10 år

Start nr
Navn
Klasse
kule
Lengde
60m (vind)

48
Sofie Cassandra Haave
J8

2,65
12,22

45
Sara Sesseng         IL Nybrott
J9

2,59
12,16

3
Anniken Uglem
J9
3,35
2,57
12,10

4
Sandrine L. Gärtner
J9
4,40
2,07
14,65

38
Silje Therese Welve
J9
5,06
3,09
10,92

(-2,5)

8
Margrethe Hårstad
J10
4,78
2,67
11,68

7
Hedda Guldseth Sørensen
J10
5,78
3,71
10,67

5
Ingeborg Svendgård
J10
5,04
3,25
11,29

(-1,4)

46
Jørgen Hårstad
G7
3,70
2,31
12,83

22
Heine Guldseth Sørensen
G7
3,96
2,32
12,20

21
Håkon Uglem
G7
3,12
2,37
12,20

(-0,5)

34
Ingebrigt Stuevoll
G8
4,39
1,68
14,90

25
Sverre Stavrum
G8
3,58
1,97
12,80

47
Sander Mosleth
G8
5,00
2,23
12,66

37
Niklas Pettersen Uthus
G8
3,11
2,19
12,90

33
Peder Uthus
G8
3,86
2,42
12,56

23
Oskar Engebret Kjærnsmo
G8
3,49
2,21
12,01

(-0,6)

40
Jo Emil Østbyhaug
G9
4,83
2,62
11,99

44
Emil Furan
G9
6,33
2,97
11,55

 41
Jesper Hoem Vinogradoff
G10
6,66
 3,12
 11,12

27
Nathaniel Chavez
G10
5,80
2,87

(-2,8)

 

600 meter jenter og gutter 11 år og eldre

Plass
Start nr
Navn
Klasse
Tid

1
28
Raphael Bogen Spierings

G11
2,22,88

 

1500 […]

Resultat Neadalskarusellen 2017 – Stevne 2

Stevne 2 – 2017
Stevne dato: 12.06.2017

 

Klasse 8-10 år Jenter og gutter

Navn
Klasse
60m
Lengde
Liten ball

Jenny Dragsten
J7
15,16
1,34m
7,34m

Ronja Solheim Aunvik
J8
13,58
1,65 m
8,08m

Maja Dragsten
J8
12,12
2,20 m
11,57 m

(vind -0,3)

Sara Sesseng          IL Nybrott
J9
11,78
2,40m
9,04m

Hannah Solheim Aunvik
J9
14,32
1,65m
10,70m

Anniken Uglem
J9
12,02
2,45m
13,17m

Sandrine Lovise Gärtner
J9
14,32
1,97m
12,70m

(vind -0)

Oda Marlene Valli
J10
10,79
3,44m
31,12m

Hedda Guldseth Sørensen
J10
10,53
3,44m
21,81m

Margrethe Hårstad
J10
11,95
2,33m
19,12m

(vind -0,0)

Håkon Uglem
G7
12,08
2,48m
11,58m

Heine Guldseth Sørensen
G7
12,35
2,57m
17,59m

Jørgen Hårstad
G7
13,34
2,47m
16,00m

(vind 0,0)

Sverre Stavrum
G8
12,91
2,06m
13,79m

Joakim Berg Solli
G8
12,33
2,43m
22,10m

Ingebrigt Stuevoll
G8
13,99
2,10m
15,28m

Niklas Pettersen Uthus
G8
12,65
2,12m
19,10m

(vind +0,3)

Jo Emil […]

Resultat Neadalskarusellen 2017 – Stevne 1

Stevne 1 – 2017
Stevne dato: 29.05.2017

 

 

Jenter og gutter 8 – år

Navn
Klasse
60m
Lengde
Liten ball

Ronja Solheim Aunvik
J8
13,07sek
1,94m
10,95m

Maja Dragsten
J8
12,75sek
1,99m
9,13m

Hannah Solheim Aunvik
J9
14,11sek
1,55m
11,43m

Anniken Uglem
J9
11,77sek
2,68m
13,21m

Sandrine Lovise Gärtner
J9
14,25sek
1,59m
9,80m

Silje Therese Welve
J9
11,14sek
2,83m
20,20m

vind +0,3

Ingeborg Svendgård
J10
10,77sek
2,88m
15,11m

Solveig Tørum
J10
10,90sek
2,15m
12,14m

Hedda Guldseth Sørensen
J10
10,44sek
3,45m
22,18m

Margrethe Hårstad
J10
11,72sek

22,06m

vind +0,2

Håkon Uglem
G7
11,81sek
2,39m
13,50m

Heine Guldseth Sørensen
G7

2,67m
17,24m

Oskar Engebret U.Kjærnsmo
G8
12,25sek
2,02m
15,27m

Henrik Eidem
G8
12,69sek
1,98m
21,04m

Sverre Stavrum
G8
12,59sek
2,29m
13,38m

Joakim Berg Solli
G8
11,82sek
2,41m
26,20m

Peder Uthus
G8
12,23sek
2,19m
13,98m

Ingebrigt Stuevoll
G8
13,42sek
1,89m
16,08m

Niklas Pettersen Uthus
G8
12,58sek
2,61m
16,62m

vind +0,3

Jo Emil Østbyhaug
G9
11,92sek
2,59m
18,73m

Nathaniel Andre F-Chavez
G10
11,59sek
2,63m
30,84m

vind +0,3

 

 

60m jenter 11 – […]